Zdarma doprava při nákupu od 1500 Kč! Objednávky standardně odesíláme do 1-2 prac. dnů. Po-Pá: 6:30-15:00 Kontakt: +420 733 534 932, +420 596 832 057 info@tapety-folie.cz

Dětská lampička s projektorem - jednorožec Unicorn malý - 3 barvy, 45min.

Kód:  388074721
Výrobce:  CLOUD B
Doporučená cena:  990 
Cena s DPH: 
590 

(Cena za 1 Ks = 590,00 Kč )

Dostupnost:  na objednávku,
do 3 týdnů
Potřebujete poradit?
M: +420 733 534 932
T: +420 596 832 057
Množství: Ks

Popis

Twilight Buddies jsou extrémně útulní přátelé, kteří promění děsivou, temnou místnost na oblohu ozářenou hvězdami se skutečnými souhvězdími na stropě a stěnách ložnice. V uklidňující hvězdné projekci je ukryt měsíc a tři souhvězdí!
Zábavný, mazlivý kámoš ve dne a uklidňující světlo v noci. Twilight Buddies budou jedním z nejlepších přátel vašeho dítěte, když si hrají, před spaním, kdykoli a kdekoli!


Vlastnosti:

  • zmírňuje strach ze tmy
  • zobrazuje aktuální souhvězdí hvězd
  • automatické vypnutí po 45 minutách, kdy dítě hluboce spí, jak doporučují pediatři
  • zobrazené barvy: oceánská modrá, smaragdově zelená a jantarová
  • možnost automatického průchodu všemi třemi barvami LED světla s dlouhou životností také udržují skořepinu chladnou

Okouzlující, vzdělávací a uklidňující.
Rozsviťte si cestu ke spánku s Twilight Buddies, kteří mají stejný uklidňující účinek jako naše oceněná Twilight Turtle. Vyberte pro své dítě svou oblíbenou melodii a bude netrpělivě čekat na spaní, než se nadějete! Stačí položit tuto malou plyšovou hračku na podlahu do středu místnosti a zhasnout světla pro plný, nebeský efekt spánku pod hvězdami. Výběr tří uklidňujících barev navíc vytváří jedinečnou atmosféru, navozuje příjemnou a pozitivní náladu a umožňuje dítěti barvy se nejen naučit poznávat, ale také je skutečně prožít. Jantarová barva vyzařuje teplo a klid, zelená vytváří radostnou a relaxační atmosféru a modrá pomáhá uklidnit smysly. Potah Twilight Buddies také vrhá teplou záři, díky níž je tma méně skličující. Snadné použití. Měkký, plyšový, s odolným plastovým pláštěm. Stačí stisknout tlačítko na krunýři zajíčka pro aktivaci souhvězdí a užít si jejich účinek po celých 45 minut dost na to, aby většina dětí usnula a přesunula se do země snů. Po uplynutí této doby se lampa automaticky vypne, čímž se prodlouží výdrž baterie a umožní dítěti upadnout do nejhlubšího spánku v souladu s doporučeními pediatrů. Skvělý tip na dárek pro děti, které se bojí tmy, i pro dospělé, kteří mají problémy s usínáním. Snad nejlepší na této úžasné lampě je to, že se z ní stane plyšový kamarád, který bude vaše dítě doprovázet před spaním po mnoho let!


3 x AA baterie (nejsou součástí balení)

Alternativní zboží:

Kód: 38807451

Dětská lampička s projektorem - chobotnička - 3 barvy, 45min., 12,5 cm

Na objednávku
DMOC:
890 
Doporučená maloobchodní cena, za kterou společnost doporučuje výrobek prodávat.
490 

Zaujalo Vás:


Kontakt

info@tapety-folie.cz
Po-Pá: 6:30-15:00

Sledujte nás

Napište nám

Platební metody

Vážení zákazníci, připravili jsme pro Vás přehled platebních metod, kterými můžete platit v našem e-shopu.
Dobírka
Platba kartou
Platba hotově
Bankovní převod