Zdarma doprava při nákupu od 1500 Kč! Objednávky standardně odesíláme do 1-2 prac. dnů. Po-Pá: 6:30-15:00 Kontakt: +420 733 534 932, +420 596 832 057 info@tapety-folie.cz

Dětská lampička s projektorem - želva hnědá - 3 barvy, 45min., 8 typů projekce

Kód:  388073235
Výrobce:  CLOUD B
Běžně s DPH:  1 290 
Cena s DPH: 
890 

(Cena za 1 Ks = 890,00 Kč )

Dostupnost:  Skladem 4 ks
Potřebujete poradit?
M: +420 733 534 932
T: +420 596 832 057
Množství: Ks

Popis

Udělejte ze strachu ze tmy minulost. Twilight Turtle promění děsivou, temnou místnost na oblohu osvětlenou hvězdami se skutečnými souhvězdími na stropě a stěnách ložnice. Vyberte si ze tří uklidňujících barev a vytvořte kouzelné prostředí, které dětem pomůže upadnout do toho nejsladšího spánku.

Rodiče mohou po zhasnutí světel vyprávět svým dětem o hvězdách. Ilustrovaný hvězdný průvodce Twilight Turtle vám pomůže zahlédnout Malý vůz a Velkého medvěda, jak se nad vámi třpytí.

Každá želva je ručně malovaná, což jí dodává jedinečný vzhled, který kouzelně zaplní každý dětský pokoj. Navíc výběr tří uklidňujících barev umožňuje vašemu dítěti nejen se je naučit poznávat, ale také je skutečně prožít jantarová vyzařuje teplo a klid, zelená vytváří radostnou a relaxační atmosféru a modrá pomáhá zklidnit smysly.

Stačí stisknout tlačítko na krunýři želvy, abyste spustili souhvězdí a užili si účinek po celých 45 minut dost na to, aby většina miminek usnula. Po uplynutí této doby se lampa automaticky vypne, čímž se prodlouží výdrž baterie a umožní miminku klidný spánek.

Skvělý tip na dárek pro děti, které se bojí tmy. Snad nejlepší na této úžasné lampě je to, že se z ní stane plyšový kamarád, který bude vaše dítě doprovázet před spaním po mnoho let!

Funkce:

  • lampa zobrazuje na stropě a stěnách dětského pokoje hvězdnou oblohu - 8 souhvězdí.
  • zobrazené barvy: oceánská modrá, smaragdově zelená a jantarová
  • magická souhvězdí umožní dítěti naučit se dovednosti rozpoznávat souhvězdí, jako je Velký medvěd, delfín a velryba, mořská zvířata učí o ochraně ohrožených druhů
  • osvětlený želví krunýř a hvězdná obloha uklidňují smysly miminka, usnadňují usínání a tiší strach ze tmy
  • časovač, který vypne světlo po 45 minutách
  • spínač, který znovu aktivuje funkci osvětlení
  • 4 tlačítka pro změnu barev na krunýři želvy. Tři tlačítka pro zapnutí každé barvy zvlášť a jedno tlačítko pro automatické spouštění všech barev souhvězdí jedna po druhé


Vyžaduje 3 AA baterie (nejsou součástí balení).


Zaujalo Vás:


Kontakt

info@tapety-folie.cz
Po-Pá: 6:30-15:00

Sledujte nás

Napište nám

Platební metody

Vážení zákazníci, připravili jsme pro Vás přehled platebních metod, kterými můžete platit v našem e-shopu.
Dobírka
Platba kartou
Platba hotově
Bankovní převod