Zdarma doprava při nákupu od 1500 Kč! Objednávky standardně odesíláme do 1-2 prac. dnů. Po-Pá: 6:30-15:00 Kontakt: +420 733 534 932, +420 596 832 057 info@tapety-folie.cz

Dětská lampička s projektorem - želva modrá - 2 melodie, 23min., podvodní projekce

Kód:  388074232
Výrobce:  CLOUD B
Běžně s DPH:  1 590 
Cena s DPH: 
990 

(Cena za 1 Ks = 990,00 Kč )

Dostupnost:  Skladem 2 ks
Potřebujete poradit?
M: +420 733 534 932
T: +420 596 832 057
Množství: Ks

Popis

Nechte vlny oceánu odnést dítě do země snů ...
Náš první produkt, který kombinuje vizuální a zvukové funkce. Tranquil Turtle promění pokoj vašeho dítěte v oázu klidu. Světelný projektor vytváří klidný podvodní efekt spolu s vlnícím se mořem, zatímco zvukové efekty nabízejí dvě uklidňující možnosti: jemnou melodii nebo hučící vlny.
Tranquil Turtle, vítězka ceny Kojenecká hračka roku a pečeti Národního rodičovského centra, je skvělým řešením pro děti, které se bojí tmy.


Funkce:

  • magie, uklidňující světlo a uklidňující zvuky vám pomohou upadnout do blaženého spánku
  • má uklidňující účinek na zrak a sluch
  • lampa zobrazuje magický podvodní světelný efekt s jemným pohybem vln
  • přehrává uklidňující zvuky (jedna melodie a zvuk moře), se 6 nastavitelnými úrovněmi hlasitosti skořápka září barvou uvolňující smysly - akvamarínem
  • možnost nastavení jasu
  • automatické vypnutí po 23 minutách


Lampa může doprovázet miminko od jeho prvních dnů
Navzdory svému ospalému vzhledu má želva ve skutečnosti dvojí povinnost pomoci vašemu dítěti usnout. Hraje jeden ze dvou uklidňujících zvuků (osvědčený způsob, jak vás přivézt ke spánku). A jak asi mnozí z rodičů ví, fantazie může v noci pobíhat na plné obrátky a ty malé občas vyděsit. Tranquil Turtle vytváří podmořský svět, který osvětluje cestu k spokojenému a klidnějšímu spánku.
Snadné použití
Měkký, plyšový, s odolným plastovým pláštěm. Nejlepší je umístit želvu na podlahu do středu místnosti a zhasnout světla, aby se na stropě a stěnách vytvořil plný, uklidňující oceánský efekt. Stačí stisknout tlačítko na želvím krunýři pro spuštění světelného projektoru a užívat si jeho světla po celých 23 minut – dost na to, aby většina dětí usnula a přesunula se do země snů. Po uplynutí této doby se světlo automaticky vypne, čímž se prodlouží výdrž baterie a umožní miminku usnout tak, jak má, v souladu s doporučeními pediatrů. V případě potřeby opětovným stisknutím tlačítka aktivujete promítání.
Skvělý tip na dárek pro děti, které se bojí tmy, i pro dospělé, kteří mají problémy s usínáním. Snad nejlepší na této úžasné lampě je to, že se z ní stane plyšový kamarád, který bude vaše dítě doprovázet před spaním po mnoho let!

3 x AA baterie součástí balení


Zaujalo Vás:


Kontakt

info@tapety-folie.cz
Po-Pá: 6:30-15:00

Sledujte nás

Napište nám

Platební metody

Vážení zákazníci, připravili jsme pro Vás přehled platebních metod, kterými můžete platit v našem e-shopu.
Dobírka
Platba kartou
Platba hotově
Bankovní převod